Суспільство

Вінничанка взяла на виховання двох маленьких сестричок

31 липня 2020, 11:08

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. Вінничанка взяла на виховання двох маленьких сестричок – 5-річну Анастасію, та Софію, якій рік. Сьогодні у міській раді підписали договір з прийомною мамою.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Прийомна мама – вінничанка Світлана Олексіївна не одружена. За освітою вчителька іноземної мови. Так скалося, що власних дітей не має. Жінка прийняла рішення стати прийомною матір’ю і взяти собі на виховання двох.

«Мені нещодавно виповнилося 44 роки, я все життя працюю з дітками. Власних дітей у мене немає, тому я вирішила взяти на виховання двох дівчаток. Це рідні сестри, які виявилися не потрібні своїй мамі, а мені вони потрібні. Коли я їх побачила перший раз, відразу зрозуміла, що вони мої і інших вже не треба», - розповіла прийомна мама.

Дівчаток забрали у батьків, але вони не позбавлені батьківських прав, тому вони не можуть бути усиновлені. Це уже сімнадцята прийомна родина, яку створили у Вінниці і де виховується 21 дитина.

«Сьогодні у місті ми створюємо чергову прийомну сім’ю. Ці дві дівчинки відібрані у батьків, але вони не позбавлені батьківських прав, тому вони не можуть бути усиновлені. Ми створюємо гарну сім’ю, де їх буде виховувати мама. Це уже сімнадцята прийомна родина, яку створили у Вінниці і де виховується 21 дитина. Також у нас функціонує будинок сімейного типу, в якому виховується дев’ять дітей, до речі, через тиждень будемо видавати заміж одну із доньок», - розповіла начальниця служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська.

Нагадаємо, на виховання до першого у Вінниці будинку сімейного типу взяли ще двох юних вихованців. Загалом подружжя вінничан-вихователів виховуватимуть дев’ять дітей, з яких двоє – їхні біологічні діти.

Раніше ми писали, що у Вінниці людям, які беруть на виховання дітей, виплачують фінансову допомогу.

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: прийомна сім'я виховання дитина 
Матеріали по темі