Культура

Вінничанка, яка виборола титул на конкурсі краси в Лондоні, змагається за корону «Міс Україна 2019». Фото

25 червня 2019, 14:24

На сайті «Міс Україна 2019» оголосили імена всіх 50 дівчат, які пройшли кастинг на конкурс краси. Окрім Марини Сотник та Анастасії Коваль, Вінницю представлятиме ще й Олена Захарчук. Дівчині 25 років, зріст – 168 сантиметрів.

«Народилася і виросла в місті Вінниця, але вже 9 років, як проживаю у Києві. Закінчила з червоним дипломом Національний транспортний університет за спеціальністю логістика, на даний момент отримую друге вище навчання - юридичне, готуюсь до вступу на магістратуру. Я творча та різностороння людина, перфекціоністка.

Найбільш надихають подорожі, мрію відвідати Америку. На протязі 12 років професійно займалася хореографією, однак останнім часом танцюю запальні латиноамериканські танці та активно готуюсь до чемпіонату восени. Також відвідую спортивний зал, полюбляю екстрім. Захоплююсь кулінарією, особливо кондитерським мистецтвом, в майбутньому планую вдосконалюватись у цій справі та відкрите власне кафе.

Вивчала англійську мову в Лондоні, адже вважаю, що найкращі знання та вільне володіння можна отримати лише у цій країні. У Лондоні в конкурсі краси виборола титул MissContinentalUK2018. Ціную відвертість і простоту, обожнюю собак. Щодо девізу по життю, то як і в логістиці: в потрібному місці, в певний час, гарної якості, і, головне, при оптимальних витратах, ви отримуєте те, про що мріяли, чекали і прагнули», - написала про себе в анкеті Олена.


Вiнниця.info, фото - зі сторінки Олени у ФБ

Теги: конкурс краси  
Матеріали по темі