Культура

Вінничанок запрошують стати учасницями конкурсу «Краса країни – Вінниця 2020»

1 жовтня 2019, 13:52

Стартувала реєстрація на конкурс «Краса країни – Вінниця 2020». Його учасницями можуть стати жінки віком від 25 років, або від 21, які мають дитину.

Про це розповіли організатори конкурсі. Інформує прес-служба Вінницької ОДА.

Конкурс буде проходити в два етапи: онлайн та офлайн. Онлайн етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кожна матиме власну сторінку на офіційному сайті конкурсу. Але необхідно звернути увагу, що кількість анкет обмежена.

Серед вимог - громадянство України. Усі бажаючі можуть заповнити анкету учасниці на офіційному сайті конкурсу www.vn.krasakrainy.com.

Після закінчення реєстрації розпочнеться всенародне голосування. Так буде визначено переможницю у номінації «Вибір країни – Вінниця». Офлайн етап складається з професійної підготовки учасниць, що триватиме впродовж двох місяців. Це буде «Марафон краси», в рамках якого учасниці будуть відвідувати різноманітні центри розвитку, краси, стилю, спорту, проходитимуть різноманітні майстер-класи від передових фахівців різних галузей. 16 лютого 2020 року у театрі ім. Садовського відбудеться зірковий супер-фінал конкурсу, де буде обрано королеву. Вона представлятиме місто Вінницю на національному конкурсі «Краса країни 2020».

Володарка титулу «Краса країни 2019» Олена Жагловська розповіла, що основною метою загальнонаціонального конкурсу «Краса країни» є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої, вихованої та сильної особистості, матері та берегині. Ключовими завданнями конкурсу є обрання, шляхом відкритого голосування, тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всієї країни, а також гідною представницею своєї держави на найпрестижнішому світовому конкурсі краси.

Читайте також: Як вінничанки Анастасія Коваль і Марина Сотник виступили на конкурсі «Міс Україна 2019».

Вiнниця.info

Теги: конкурс краси  
Матеріали по темі