Економіка

Вінничани боргують за тепло і гарячу воду понад 155 мільйонів гривень

26 травня 2021, 15:17

Станом на 26 травня вінничани заборгували за опалення та гаряче водопостачання понад 155 мільйони гривень.

За інформацією «Вінницяміськтеплоенерго», більша частина цієї суми– несплачені нарахування за попередні періоди. За комунальні послуги необхідно розраховуватися до 20 числа щомісяця.

«Зараз виконуються всі планові ремонтні роботи на мережах, здійснюється ліквідація аварійних ситуацій, коли такі виникають. 24 години на добу, 7 днів на тиждень працюють диспетчери підприємства та чергові аварійні бригади. Зокрема, у випадку термінових аварійних питань функціонує номер (0432) 43-34-95, куди споживачі можуть звертатися і вдень, і вночі.

Ми відповідально працюємо, закликаємо і споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відповідально ставитися до розрахунку за послуги. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 за комунальні послуги необхідно розраховуватися до 20 числа щомісяця.

Сьогодні вже 26 травня, тому нагадуємо всім, хто ще не сплатив – не гаяти часу, а розраховуйтеся за спожите! Загалом борг населення перед теплопостачальним підприємством сягає понад 155 мільйонів гривень! Більша частина цієї суми – несплачені нарахування за попередні періоди, їх несплата немає жодного відношення до ситуації з карантином.

Від того, наскільки справно споживачі розраховуються за спожите, залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуг, зокрема, - це розрахунок КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ», – повідомили у «Вінницяміськтеплоенерго».

Нагадаємо, з 20 травня «Вінницяміськтеплоенерго» вимушено зупинила надання послуги гарячого водопостачання. Вже 25 травня запустили котельні, тому до кінця дня гаряче водопостачання буде відновлене по всьому місту.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: комуналка опалення гарча вода борг 
Матеріали по темі