Місто

Вінничани дозволили звести будинок на Замості, але зобов’язали забудовника привести в порядок сусідню територію

31 жовтня 2019, 15:42

У Вінниці під час громадських слухань місцеві жителі дали дозвіл на будівництво житлового приміщення за адресою: вулиця Лисенка, 19. Однак зобов’язали забудовника провести благоустрій території, що розташована поруч, виділивши на роботи 50 тисяч гривень.

На сайті Вінницької міської ради повідомляють, що громадське обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул. Лисенка, 19 тривало протягом місяця.

У громадських слуханнях взяли участь 44 особи. Також на громадських були присутні депутат, представники відповідних департаментів міської ради, розробник та замовник документації.

«За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів, з числа учасників, погодили резолюцію – «Рекомендувати виконавчим органам міської ради розглянути питання надання дозвільних документів на проектування та будівництво житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул. Лисенка, 19 в м.Вінниця, за умови виконання Калашником В.М. зобов'язань, наданих ним під час проведення громадських слухань, а саме:

- безкоштовного відчуження частини приватної земельної ділянки по вул. Лисенка, 19 в м. Вінниця на користь Вінницької міської ради, площею близько 300 м2 (орієнтовно, шириною 7 метрів зі східної сторони, 5 метрів з західної сторони) дотичної до прибудинкової території будинку №36 по вул.Бевза в м. Вінниці;

- виділення 50 тис гри на роботи з благоустрою прибудинкової території будинку №36 по вул.Бевза в м.Вінниці, та інших зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадських слухань та викладених у протоколі», - повідомляють на сайті міської ради.


Вінниця.info, фото - із сайту ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво громадські слухання  
Матеріали по темі