Культура

Вінничани ловили ритм разом із MONATIK. Фото з концерту

6 вересня 2019, 17:53

4 вересня у Вінниці, на Центральному стадіоні відбувся концерт MONATIK «LOVE IT РИТМ». Тисячі фанів прийшли на грандіозне шоу за яскравими емоціями.

Концерт розпочали о 21:00, однак фани почали збиратися біля сцени ще за три години до початку. В період очікування артиста, вінничани фотографувалися на фоні сцени або просто насолоджувалися музичними треками.

Ближче до початку концерту, тисячна публіка почала закликати MONATIK на сцену уривками з його пісень.

Зустріли артиста гучно та з оплесками. MONATIK виконав один з останніх своїх треків «LOVE IT РИТМ».

Автор найтанцювальніших хітів презентував свій третій студійний альбом «LOVE IT РИТМ» яскравим шоу. Світлове супроводження і танцювальні постановки – надовго залишаться в пам’яті фанів, які найкращі моменти знімали на телефони. А завдяки мобільній мережі «Київстар», яка була одним із партнерів туру та забезпечив глядачам якісний зв'язок та швидкий мобільний інтернет, – вінничани ділилися контентом у соціальних мережах.

На сцені звучали улюблені всіма хіти – «Vitamin D», «Кружит», «Зашивает душу», «Мокрая», «LOVE IT ритм», «Глубоко». Також артист виконав пісню зі своєю бек-вокалісткою Lida Lee «Добеги».

Навіть поза межами стадіону шоу MONATIK зібрало глядачів – жителі сусідніх будинків вийшли на дахи і балкони, щоб відчути атмосферу яскравого дійства.

Такий початок осені запам’ятається вінничанам надовго.


Вінниця.info, фото надані компанією "Київстар"

Теги: концерт Монатік шоу 
Матеріали по темі