Суспільство

Вінничани можуть долучитися до збору коштів на виготовлення засобів індивідуального захисту для медиків

19 січня 2021, 15:24

Вінничанин запрошують долучитися до збору коштів на виготовлення засобів індивідуального захисту для медиків.

У громадській організації «Подільська агенція регіонального розвитку» повідомили, що за зібрані кошти планується закупити матеріали, з яких буде пошито неопренові маски, бахіли та інші засоби індивідуального захисту для безоплатної передачі лікарям Вінницької області.

Внесок можна зробити через Приват24 у рубриці «Платіж», вказавши номер рахунку UA973026890000026007055332008

«Особи чи організації, які зроблять внесок у цю благородну справу, будуть нагороджені сувенірною продукцією (масками з написом «Допомагаю лікарям» або екоторбинками – у разі залучення значної суми)», – йдеться в повідомленні.

Довідка.

Проект «Допомагаю лікарям» впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у рамках проекту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Від початку пандемії громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» разом із соціальним підприємством «Системні рішення» передали медичним закладам, громадським організаціям та громадам продукції власного виробництва на суму 128 600 грн (захисні екрани, захисні маски, дезінфікуючі засоби та розхідники для апаратів штучної вентиляції легенів). Також було передано 500 масок, 20 літрів дезінфікуючих засобів, 5 захисних костюмів та 10 захисних екранів для шкіл та дитсадків Северинівської територіальної громади.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, відео Суспільне Вінниця

Теги: допомога лікарям благодійність 
Матеріали по темі