Місто

Вінничани можуть онлайн дізнатись про виконаний капітальний ремонт у багатоповерхівках

10 жовтня 2019, 15:20

У Вінниці запустили публічну карту в Google Maps, на якій можна побачити, які капітальні ремонти виконували в тому чи іншому будинку. На мапі розміщені дані починаючи з 2017 року. Наразі мапа працює в тестовому режимі.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Також на карті позначені будинки, які жодного разу не долучалися до програми співфінансування капітальних ремонтів.

Щоб скористатися картою потрібно з лівого боку сторінки вибрати розділ, який цікавить і ввести свою адресу. На мапі з’явиться ряд позначок. Далі потрібно обирати потрібну адресу і дізнатись, який капітальний ремонт було виконано у цьому будинку.

Також на мапі є інформація з переліком будинків, де створено ОСББ, та які роботи й коли були там виконані.

«Ми створили таку карту, аби інформувати мешканців про ті види капітальних ремонтів, які були виконані у будинках. Також тут можна побачити й інформацію про те, хто здійснює управління будинками. Карта буде оновлюватися щоквартально, адже можуть змінюватися управителі та кількість будинків, у яких виконані роботи. В подальшому ми плануємо удосконалювати карту і винести на неї інформацію про плани на наступний рік», – повідомив директор департаменту житлового господарства міського бюджету Роман Фурман.

Крім цієї карти на офіційному сайті Вінницької міської ради є публічна Мапа звернень, де вінничани можуть залишити інформацію про аварійну ситуацію або потребу в ремонті.

Вінниця.info

Теги: карта ремонт 
Матеріали по темі