Суспільство

Вінничани можуть отримати консультацію з оформлення біометричних документів через «Вайбер» та «Телеграм»

4 квітня 2019, 13:45

Вінничани можуть скористатися новим офіційними електронним сервісом міграційної служби та отримати консультацію з оформлення біометричних документів в месенджерах «Viber» та «Telegram».

Про це повідомляє Вінницька ОДА.

Чат-бот – це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС.

Робота чат-бота полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картки, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства.

Щоб розпочати роботу з чат-ботом, потрібно на головній сторінці сайту Державної Міграційної Служби України, перейти за посиланням.

5ca5e088bbd89.jpg


Вінниця.info

Теги: ДМС додаток документ 
Матеріали по темі