Суспільство

Вінничани можуть скорегувати покази електролічильника онлайн: у «Вінницяобленерго» запровадили нові функції

26 листопада 2020, 09:59

В компанії «Вінницяобленерго» запровадили нові функції для корегування показів електролічильника. Відтепер споживачі можуть подати заявки на корегування через чат-боти у Viber та Telegram, а також на сайті АТ «Вінницяобленерго».

Про це інформують на ресурсі компанії.

В повідомленні зазначають, що у разі неправильно зафіксованих показів електролічильника громадяни вже не мають необхідності особисто відвідувати дільницю для подачі заявки на корегування. Тепер це можна зробити через чат-боти Viber, Telegram та на сайті передачі показів АТ «Вінницяобленерго».

В компанії повідомляють: щоб створити таку заявку в чат-ботах, треба обрати пункт «Заявка на корегування показів» в меню «Підтримка», а далі – слідувати інструкціям. У разі виконання або відхилення заявки користувача сповістять через чат-бот.


«На сайті ця можливість стає доступною одразу після ідентифікації за EIC-кодом або номером особового рахунку. Щоб створити заявку на корегування показів на сайті введіть фактичні покази лічильника та натисніть кнопку «ЗАЯВКА НА КОРЕГУВАННЯ», потім завантажте фото лічильника, введіть контактний номер телефону або адресу електронної пошти та натисніть «НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ». У разі виконання заявки або її відхилення Вас буде сповіщено через SMS-повідомлення на вказаний номер або електронний лист на вказану поштову скриньку», – розповідають також в компанії.

Нагадаємо, станом на кінець вересня цього року борги населення Вінниччини за комунальні послуги сягнули майже 900 мільйонів. За постачання та розподіл електроенергії мешканці області боргують 134,7 мільйона гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне та з сайту «Вінницяобленерго»

Теги: Вінницяобленерго електроенергія покази лічильники 
Матеріали по темі