Суспільство

Вінничани можуть визначити найкращого водія трамвая, тролейбуса чи автобуса. Як проголосувати?

17 лютого 2020, 12:41

Вінничани можуть визначити найкращих водіїв у громадському транспортні міста. Для цього варто проголосувати за допомогою смартфону, навівши екран на спеціальний QR код. «Вінницька транспортна компанія» спільно з радіо «Місто над Бугом» запустили «Марафон взаємовічливості».

«Щодня ми проводимо у транспорті чимало часу: хтось їде на роботу, хтось – на навчання, а комусь терміново потрібно знати, які ціни сьогодні на вінницьких ринках. Тож наші трамваї, тролейбуси й автобуси завжди прийдуть на допомогу, адже вони працюють згідно з розкладом в будь-яку погоду, у будні та у свята», - зазначають на сайті Вінницький трамвай.

Як проголосувати?

Якщо вам комфортно рухатись містом з екіпажами ТТУ – віддавайте їм свої голоси! Отримали щасливий білет від чемного та усміхненого водія? Посміхніться у відповідь та подякуйте йому, проголосувавши за екіпаж, у якому він працює. Знаходьте у транспорті плакат з номером екіпажу та скануйте QR код.

Далі потрібно зробити три простих дії: натиснути на значок голосування, обрати номер екіпажу, який сподобався та клацнути на кнопку «голосувати».

За підсумками голосування переможці отримають пам'ятні нагороди.

«Нумо покращувати якість обслуговування у громадському транспорті разом. Не зволікайте – відзначте найкращий екіпаж! Не шкодуйте позитивних відгуків, адже гармонійне та комфортне місто починається з взаємоповаги», - додають організатори.

Нагадаємо,що Вінницька транспортна компанія купує обшивку для 5 нових тролейбусів VinLine.

Вінниця.info

Теги: транспорт Вінниця  
Матеріали по темі