Економіка

Вінничани можуть замовити квитки на «Інтерсіті+» через Viber та Telegram

12 січня 2021, 11:11

«Укрзалізниця» 12 січня запустила перший чат-бот у Viber та Telegram з функціями прямого продажу квитків, замовлення харчування під час поїздки, відображення розкладу руху, повернення придбаних квитків, інформування про прибуття, запізнення, номер колії та інше. Оплата за квитки може бути здійснена безпосередньо у боті без «редіректу». Для цього можливо прив’язати платіжну картку в електронному гаманці, а також використовувати Google Pay, Apple Pay та Viber Chatbot Payments.

Про це повідомляє пресцентр «Укрзалізниці».

«Проект реалізовано спільно з технологічним партнером Visa та «Укрзалізниці» – компанією Middleware Inc. (США) – на базі технології Corezoid Hyperautomation Engine. Компанія Middleware вперше у світі інтегрувала технологію оплати у чат-боті в месенджері за допомогою токенів Visa. Технологія використання токенів робить платежі у чат-боті ще більш безпечними та простими», - зазначено в повідомленні.

Бот розмовляє трьома мовами – українською, англійською та російською – і окрім довідкової інформації надає можливість зворотного зв‘язку.

Міністр Інфраструктури Владислав Криклій у своєму Телеграм-каналі повідомив, що наразі на сервіси доступні для замовлення квитків на швидкісні поїзди Інтерсіті+ та їхній розклад.

Протестувати роботу чат-боту можна за посиланнями:

https://vb.me/ukr_railway

або https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot

Після завантаження лінка, чат-бот пропонує надіслати номер телефону клієнта автоматично за допомогою кнопки. Потім необхідно обрати мову, якою Ви бажаєте отримувати інформацію. Далі - обрати послугу: «знайти/купити/повернути квитки», «дізнатись розклад руху», «отримати додаткову інформацію».

Через Вінницю курсують поїзди «Інтерсіті+» за напрямками:

«Одеса – Київ»

«Пшемисель - Київ»


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Інтерсіті+ квитки 
Матеріали по темі