Місто

Вінничани наскаржились в мерію на сусіда, який загородив хвірткою прохід мешканцям «Академічного» до Гніванського шосе. В міськраді дали відповідь

31 березня 2020, 15:04

Мешканці мікрорайону «Академічний» підписали до мерії петицію з вимогою забезпечити вільний прохід до від їх мікрорайону до Гніванського шосе. В зверненні наскаржились на сусідів, які загородили прохід і поставили хвіртку. Просили демонтувати незаконні загородження та вимостити тротуарною плиткою частини ґрунтової дороги від вул. Миколаївська до 2,3,4,5,6 провулків Гніванського шосе.

В міській раді відповіли, що сусід повинен дати їм ключі від хвіртки, а доріжки робити не будуть, бо це не передбачено містобудівною документацією.

«Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянута Ваша петиція з приводу проходу з вул. Миколаївської до вул. Гніванське шосе через пров. 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й Гніванське шосе та облаштування до зазначених провулків пішохідної доріжки з вул. Миколаївська.

Повідомляю, що за інформацією МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» перевіркою з виходом на місце, дослідивши містобудівну документацію, з’ясовано, що відповідно до мапи м. Вінниці, розміщеної на офіційному сайті ВМР, проходів з вул. Миколаївської до вул. Гніванське шосе по 2-му, 3-му, 4-му, 5-му пров. Гніванського шосе взагалі не передбачено. Такі проходи існують по 1-му пров. Гніванського шосе та пров. Енергетичній. Вжитими МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» заходами відкрито прохід по пров. Затишному. В зв’язку з встановленням земельного сервітуту рішенням Вінницької міської ради від 27.06.2019р. №1848 стосовно земельної ділянки по 4-му пров. Гніванького шосе, гр. Саволюком П.А. повідомлено, що для вільного проходу зацікавлених осіб з вул. Миколаївської (студентів та викладачів ВНАУ) існує можливість отримання ключів від хвіртки огорожі земельної ділянки, стосовно якої встановлено земельний сервітут.

Враховуючи інформацію містобудівної документації, асфальтування пішохідних доріжок від вул. Миколаївської до провулків 2-го, 3-го, 4-го, 5-го Гніванського шосе не передбачено.

Також повідомляю, що в зв'язку із обмеженим фінансуванням з міського бюджету, на жаль, план робіт 2020 року не включає в себе облаштування пішохідної доріжки від вул. Миколаївської до 1-го провулку Гніванського шосе. Питання буде розглядатись протягом наступних років при наявності коштів на дані цілі», - зазначено у відповіді.

Вінниця.info

Теги: петиція відповідь 
Матеріали по темі