Суспільство

Вінничани навколішках та з квітами провели в останню путь захисника Дмитра Білоконя

5 серпня 2022, 14:28

Сьогодні у Вінниці прощалися із захисником, військовослужбовцем Дмитром Білоконем.

В мікрорайон Тяжилів, де жив Дмитро, прийшли сотні людей, цивільних та військових, аби попрощатися з 27-річним захисником.

Військового зустрічали навколішках та з квітами.

Церемонія прощання відбулась у рідному дворі Дмитра.

Як повідомила волонтерка, координаторка проєктів СУВІАТО Ольга Харкіна, Дмитро Білоконь - син голови правління Спілки Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій – СУВІАТО.

«Свій бойовий шлях розпочав з 58-ї бригади. І був період, коли син та батько воювали одночасно на східному фронті, в різних бригадах - факт, про який можливо більшість і не знали публічно.

На момент повномасштабного вторгнення Діма перебував за кордоном, і рвався чимшвидше знову стати до лав Збройних сил, бо не міг інакше.

Цього разу захищати Україну продовжив на посаді головного сержанту другої батареї протитанкового артилерійського дивізіону 72-гої ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Ми слухали про фронтові будні протитанкістів та з Tatyana Skrypachenko обіймали його міцно, і наш Юра так радів, що нам вдалося побачитися та передати любов і підтримку рідних.

Дмитро Білоконь перестав виходити на зв'язок в районі Бахмуту у день свого народження... того дня йому виповнилося 27 років.», - повідомила Ольга Харкіна.

Вічна та світла пам'ять Герою!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото редакції та зі сторінки Ольги Харкіної
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: прощання з захисником Дмитро Білоконь 
Матеріали по темі