Місто

Вінничани обрали назву для нового тролейбуса

29 липня 2019, 17:41

У Вінниці підбили підсумки голосування за назву вінницького тролейбуса власного виробництва ПТС-12, яке тривало на офіційній сторінці Вінницької міської ради у мережі Facebook. Найбільше голосів люди віддали назві VinLine. Її запропонувала Світлана Буравська, і тепер вона матиме можливість безкоштовно їздити усіма видами муніципального транспорту протягом трьох років.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Загалом на вибір містян виносилось п’ять варіантів назв для вінницького тролейбусу: VINRAY, VinLine, VinStar, VinGo, SkyVin. За підсумками голосування назва VinLine зібрала 93 голоси.

Друге місце посіла назва SkyVin (87 голосів), яку запропонував Лащук Вадим. В подарунок він отримає проїзний квиток на всі види муніципального транспорту на рік.

Решта авторів отримають можливість безкоштовного користування громадським транспорту впродовж півроку. Нагородження переможців відбудеться на День міста.

Нагадаємо, 17 травня вийшов на маршрут перший вінницький тролейбус. Особливість модернізовaного тролейбусу не лише в його тюнінгу, a й в економності.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: транспорт Вінниця тролейбус  
Матеріали по темі