Суспільство

Вінничани обурилися поведінкою медиків, яким патрульні привезли дитину, що не дихала. Лікар прокоментував ситуацію

19 листопада 2019, 12:38

9 листопада у Вінниці патрульні супроводили до лікарні автомобіль з дитиною, що не дихала. Про допомогу правоохоронців попросили батьки хлопчика. Після оприлюдненого відео патрульні Олександр Джафаров і Микола Сторожук стали місцевими героями. У соцмережах люди дякували їм, що не розгубилися і допомогли врятувати малечу. Натомість, чимало користувачів залишали негативні відгуки про реакцію медичних працівників Вінницької обласної дитячої лікарні. Мовляв, медсестра стояла непорушно, а лікар «не спішив».

Лікар-травматолог Андрій Карпович розставив крапки над «і» та зазначив, що у коментарях незаслужено образили його колег.

«1. Спорити про те, чи правильно вчинили патрульні, не будемо. Хоча існує декілька варіантів, як повести себе в такі ситуації і куди везти потерпілого.

2. По приїзду їх ніхто не зустрічав. В подібних ситуаціях «швидка» по телефону нам передає інформацію і ми з командою чекаємо при вході (повірте, не один раз таке було).

3. Патрульні (без дитини) забігли у травмпункт і та почали кричати і щось пояснювати першій людині, яку зустріли (нею виявилася рентгенолог Ніна Вікторівна). Вона сказала і показала, куди йти до лікаря, але патрульні чомусь і далі стояли в коридорі та кричали, що дитина не дихає. Звичайно, Ніна Вікторівна стояла і дивилася на низ із нерозумінням: вони кричать, дитини немає, що робити? Куди йти? Не зрозуміло.

4. В цю секунду вже вийшов лікар Юрій Анатолійович и через секунду з’явилися батьки з дитиною на руках. Він направив їх в оглядову (не лягати ж дитині в коридорі на підлозі).

5. Дитина дихала. Так, дихання було поверхневе і ускладнене, але було.

6. далі відео не знімали і не видно, як розвивалися події. Як надавали допомогу. Роботу наших лікарів ми не побачимо, кому це цікаво…», - йдеться в публікації у Андрія Карповича у «Фейсбук».

Він також показав скріншоти образливих коментарів на адресу медиків.Читайте також: «Поліція, допоможіть! Дитина не дихає!» - у Вінниці патрульні супроводили до лікарні автомобіль з маленьким пацієнтом. Відео


Вiнниця.info,

Теги: патрульні лікарня 
Матеріали по темі