Місто

Вінничани просять міську раду призначити інспекторів з паркування. Петиція

19 березня 2019, 11:19

19 березня на сайті місцевих петицій, вінничанин зареєстрував звернення до міської ради із проханням призначити інспекторів з паркування, щоб навести лад із водіями, які порушують правила «парковки». Також закупити евакуатори, конфіскатори – вирішити це на найближчій сесії міськради.

«Майже рік тому був підписаний та опублікований Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який вступив в силу ще 27 вересня 2018 року.

Цей Закон зокрема передбачає створення «Інспекторів з паркування», які будуть притягувати до адміністративної відповідальності власників авто. І хоча є об'єктивні проблеми з фото-, відеофіксацією порушень парковки та інспектори могли б уже зараз притягувати до відповідальності, чи хоча б умовно попереджати водіїв, які порушують правила стоянки.

На поліцію посилатись не варто – у них і так постійно не вистачає людей, та немає можливості закупити евакуаторів. Та і закон перекладає обов'язки слідкувати за парковкою на місцеві органи самоврядування.

Пропоную на найближчій сесії вирішити дане питання і надати повноваження інспекторів з паркування так званій «муніципальній поліції», а також закупити потрібну кількість евакуаторів, конфіскаторів чи хоч телепортів, щоб навести лад з «оленями», які не здатні паркуватись як люди», – йдеться у петиції.

На даний момент, петиція зібрала 6 підписів із 350 можливих.

Нагадаємо, вінничани встановити на Європейській площі автоматичний зовнішній дефібрилятор. Це збільшить можливість врятувати життя людини самотужки, до приїзду швидкої.

Фото автор петиції прикріпив, наголосивши, що ці порушення лише за весну 2019 року

5c90b4407bc5c.jpg

Вінниця.info

Теги: петиція паркування 
Матеріали по темі