Місто

Вінничани просять повернути джерело жителям Вишеньки – подали петицію

30 листопада 2022, 09:26

На сайті місцевих петицій вінничанка зареєструвала звернення, у якому просить повернути у комунальну власність ділянку з джерелом, що знаходиться неподалік озера в 10-му мікрорайоні.

Станом на ранок 30 листопада під зверненням зібрали 136 підписів із 350 необхідних для подальшого розгляду.

«Кілька років тому вінницькі екс-прокурори зареєстрували на своїх батьків релігійну громаду «НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ «ДВАНАДЦЯТЬ АПОСТОЛІВ» та забрали собі у власність земельну ділянку на Вишенському озері. Це родина колишніх прокурорів Попеску та Сувалова а також родичів судді Шлапака. На цій земельній ділянці знаходиться джерело з водою, до якого ходять по воду мешканці мікрорайону Вишенька. За розслідуванням вінницького Автомайдану невідомо, яким чином була оформлена власність за 1 га землі на озері, адже відповідні державні структури та органи місцевого самоврядування такій організації земельну ділянку не виділяли. Зараз «12 апостолів» намагаються обмежити вінничанам доступ до води.

Звертаємось до Вінницької міської ради щодо ініціювання повернення земельної ділянки з джерелом у комунальну власність та присвоєння джерелу статусу пам’ятки природи», - написали в петиції.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото архівна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: джерело 
Матеріали по темі