Суспільство

Вінничани просять прокласти каналізаційну трубу вздовж вул. Покришкіна та очистити озеро від сміття

8 січня 2020, 11:21

Вінничанка зареєструвала звернення до міської ради із проханням прокласти вздовж вулиці Покришкіна, що на Старому місті, каналізаційну трубу. Так мешканці приватних будинків зможуть підключитися до комунікацій та не будуть забруднювати відходами озеро.

«Найголовніше прохання – просимо прокласти каналізаційну трубу вздовж вулиці Покришкіна. Щоб люди могли підключитися, в кого немає вигрібної ями і не мають як її облаштувати, тому що асенізатор не до всіх може заїхати у город і викачати.

Замість цього «добра», частина людей несуть та виливають відходи до озера. Озеро вже має воду глибоко-синього неприродного кольору, забруднене харчовими рештками, залишками упаковок, мандаринові шкірки. Це все має неприємний запах і вбиває екологію. Окрім того, збирається зграя собак і котів, які там нишпорять у пошуках їстівного і таким чином розносять інфекції. Окрім того, неможливо привести туди погуляти дітей. Через що також просимо звернути увагу на питання очищення озера, періодичного прибирання та благоустрою», – йдеться в петиції Алли Білошкурської.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Раніше вінничани піднімали питання забруднення озера по вул. Покришкіна. Навесні 2019 року вони підписували петицію щодо збереження озера та створення парку з пішохідною зоною.

Вінниця.info

Теги: петиція озеро Покришкіна 
Матеріали по темі