Суспільство

Вінничани просять скасувати будівництво муніципального будинку на Поділлі — підписують петицію

22 листопада 2020, 12:34

Скасувати будівництво муніципального житла на вул. Бортняка, що навпроти гімназії №24. Таку петицію надіслав Олександр Воробйов. Триває збір підписів.

У вимогах такі тези:

"Згідно з планом Вінницької міськради по вулиці Анатолія Бортняка на земельній ділянці у 0,3889 га планується будівництво муніципального житла у вигляді багатоповерхового будинку.

На думку мешканців сусідніх будинків це стовідсотково призведе до ще більшого транспортного навантаження на вулицю Бортняка, а саме: заторам у пікові години, проблемам з паркувальними місцями, яких і так вже не вистачає, а також до підвищення ризику для дітей, які буду перетинати завантажену і запарковану з усіх боків вулицю.

Також будівництво неминуче призведе до шуму, забрудненню повітря, і скоріше за все до перебоїв у електро- і водопостачанні у сусідніх будинках.

Пропонується замість дома на цій території побудувати паркувальну зону, яка допоможе розвантажити вулиці й двори, в яких кожен день багато машин паркуються за порушенням чинних правил ПДР. В іншому випадку, вул. Бортняка і двори її будинків стануть ще більш запаркованими та небезпечними, перш за все для сотень дітей, які живуть на цій вулиці і які йдуть по ній у гімназію №24.

Інший варіант, який також міг би влаштувати мешканців, це будівництво на цій території дитячого садочку або спортивного стадіону", - йдеться там.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниця петиція будинок 
Матеріали по темі