Місто

Вінничани просять створити новий автобусний маршрут в мікрорайоні Поділля

25 вересня 2019, 12:15

Вінничанка Олена звернулася до міської ради із проханням створити нову транспортну розв’язку в мікрорайоні Поділля. Жінка пропонує також створити новий автобусний маршрут, щоб не утворювалися затори, а люди не чекали по 40 хвилин на зупинках.

«У сучасному мікрорайоні «Поділля», який розростається з кожним місяцем та роком, існує величезна проблема транспортної розв’язки .

Маршрутне таксі 22А – це маленькі спрінтери, завантажені так, що виникає думка про катування та знущання над пасажирами, їдуть не зупиняючись на наступних зупинках. Школярі та дорослі не мають можливості нормально та вчасно добратися хоча б на Соборну. Автобус 22 не склав конкуренції, інтервал руху 40-50 хвилин – це непорозуміння. Ці два маршрути починають дублювати одне одного з вул. Князів-Каріатовичів, де затори від Зодчих! Ще один затор на дорозі біля міської ради.

Пропозиція: перевізнику 22А навести порядок з інтервалом руху та поважно відноситися до пасажирів.

Створити новий повноцінний маршрут: від лікарні Ющенка, з поворотом на Скалецького, Урожай, Соборна, після Центрального мосту поворот на Центральний автовокзал, Набережний квартал, Київська. В обидва напрямки. Зробити виїзд з Зодчих на Пирогова через Заболотного», – йдеться в петиції.

На даний час петиція зібрала 21 підпис із 350 потрібних.

Новий автобусний маршрут з Поділля

Новий автобусний маршрут з Поділля

Вінниця.info

Теги: петиція маршрут Поділля 
Матеріали по темі