Місто

Вінничани просять відремонтувати аварійні ділянки дороги на Старому місті. Петиція

28 квітня 2019, 11:07

Вінничани зареєстрували звернення до міської ради із проханням відремонтувати ділянки доріг, які знаходяться у жахливому стані по вул. Широцького та Покришкіна. Також відстань від тротуарів по вул. Покришкіна, що створюють небезпеку для пішоходів.

«Ми, мешканці Старого міста, вимагаємо від міської влади звернути увагу та прийняти міри, щодо жахливого стану ділянок доріг по вул. К. Широцього та Покришкіна, а також відсутність тротуарів по вул. Покришкіна, що створюють небезпеку для життя, не тільки для дорослих, але і для дітей, які щодня ходять в школу по цій вулиці. Хочемо відмітити, що ми, як і всі мешканці м. Вінниця, так само сплачуємо податки і хочемо, щоб до нашого мікрорайону, в плані благоустрою та ремонту доріг, відносились так само, як, наприклад, до зразкового мікрорайону Вишенька, де ви ніколи не побачите таких жахливих доріг та відсутність тротуарів там де, це критично необхідно.

Також, зазначаємо, що по вищевказаним вулицям реальний ремонт доріг, а не на папері, за 28 років незалежності України – не проводився жодного разу. З урахування того, що завдяки побудові Європейського кварталу, кількість мешканців мікрорайону вже збільшилась на декілька тисяч осіб, і продовжує збільшуватись. Просимо піти на зустріч громаді та, нарешті, звернути увагу на проблеми нашого мікрорайону.
Пропонуємо здійснити капітальний ремонт ділянки дороги по вул. К. Широцького (ця ділянка виділена на мапі, яка додається), а також здійснити, хоча б «ямковий» ремонт по вул. Покришкіна. Також на вулиці Покришкіна необхідне будівництво тротуарів для безпеки людей, які змушені ходити дорогою поряд з автомобілями через відсутність тротуару– йдеться у петиції.

На даний час петиція зібрала 180 підписів із 350 можливих.

Вінниця.info

Теги: петиція дороги Старе місто 
Матеріали по темі