Суспільство

Вінничани просять встановити очисні установки та припинити скидати нечистоти в Буг

13 серпня 2019, 12:38

Вінничани звернулися до міської ради із проханням побудувати очисні установки та припинити скидати нечистоти в річку Південний Буг. Нестерпний сморід від стоків поширюється на мікрорайони Сабарів, Поділля, Свердловський масив.

«Просимо вжити всіх заходів та припинити періодичний нестерпний сморід від стоків у мікрорайонах Сабарів, Поділля, Свердловський масив. 10 серпня на вулицю зранку неможливо було вийти, потрібен протигаз! Невже не можна нарешті остаточно вирішити цю проблему, встановити сучасні очисні установки і припинити скидати нечистоти в річку.

Страшно уявити, що відбувається з флорою і фауною річки Південний Буг, якщо навіть в повітря на десятки кілометрів розповсюджується такий їдучий сморід, що неможливо відкрити вікно. Раніше це відбувалось частіше, але і зараз проблема не зникла, просто порідшали випадки», – йдеться в петиції Світлани Навитанюк.

Наразі петиція зібрала 13 підписів, щоб її розглянули в міській раді, потрібно 350 підписів.

Нагадаємо, в червні жителі Тростянця, що на Вінниччині, вийшли на акцію протесту, вимагаючи зупинити роботу спиртового заводу. Відходи, які скидають з виробництва, не очищують і вони забруднюють повітря нестерпним смородом. Справу підприємства розглядали в суді, однак засідання перенесли на 3 вересня.

Діти записали відеозвернення до президента Володимира Зеленського, в якому просять главу держави приїхати в Тростянець, щоб відчути умови, в яких вони живуть. Та допомогти вирішити проблему очищення бардополів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: петиція Буг стоки сморід Тростянець завод 
Матеріали по темі