Місто

Вінничани просять заасфальтувати дорогу, яка сполучає два мікрорайони

11 жовтня 2019, 15:35

Вінничани зареєстрували звернення до міської ради із проханням заасфальтувати дорогу на підйомі, яка сполучає два мікрорайони – Масложир із виходом на вулицю Гладкова з Малими Хуторами ,із виходом на вулицю Чумацьку. Авторка петиції зазначає, що цим маршрутом переважно возять маленьких вінничан візочках до дитсадків, майданчиків та магазину.

«Дітки та дорослі їздять на велосипедах, а також люди похилого віку тачечками возять воду з джерела, що знаходиться біля річки. Зазначаємо, що альтернативи переміщення люди не мають, а дорога на підйомі знаходиться у жахливому стані. Візком перевезти дитя стає справжнім випробуванням як для мами, так і для малюка.

Їдучи на велосипеді, діти ризикують травмуватись, так як досвіду їзди у них мало. Та й дорослому по такій дорозі буде ризиковано і важкувато проїхати. Місцеві намагались покращити дорогу, виклавши там куски старого асфальту, але це ще більше ускладнило підйом, так як колеса візочку застрягають між тими клаптями асфальту. Приходиться постійно штовхати той візок, тримаючи дитину в цей час на руках», – йдеться в петиції Наталії Башуляк.

На даний час петиція зібрала 2 підписи. Щоб її розглянули у міській раді, потрібно 350.

Вінниця.info

Теги: петиція асфальтування дорога 
Матеріали по темі