Місто

Вінничани просили відремонтувати дороги на Старому місті. В мерії відповіли, що це обов’язок Європейського кварталу

19 травня 2019, 12:06

Жителі Старого міста звернулись до мерії з петицією, в якій вимагали відремонтувати дороги по вул. К. Широцького та Покришкіна, а також облаштувати тротуари по вул. Покришкіна, де люди вимушені ходити по проїжджій частині. В міській раді відповіли, що ділянку повинен ремонтувати забудовник.

Петиція та відповідь опубліковані на сайті міськради.

«Хочемо відмітити, що ми, як і всі мешканці м. Вінниця, так само сплачуємо податки і хочемо, щоб до нашого мікрорайону, в плані благоустрою та ремонту доріг, відносились так само, як, наприклад, до зразкового мікрорайону Вишенька, де Ви ніколи не побачите таких жахливих доріг та відсутність тротуарів там де, це критично необхідно! Також, зазначаємо, що по вищевказаним вулицям реальний ремонт доріг (а не на папері) за 28 років незалежності України - не проводився жодного разу! З урахування того, що завдяки побудові Європейського кварталу, кількість мешканців мікрорайону вже збільшилась на декілька тисяч осіб (і продовжує збільшуватись) просимо піти на зустріч громаді та, нарешті, звернути увагу на проблеми нашого мікрорайону!...», - йшлось в електронному зверненні.

В міській раді відповіли, що дорогу відремонтує забудовник після завершення будівництва.

«Довожу до Вашого відома, що згідно інформації АОСН м. Вінниці в ході опрацювання обумовлених у зверненні питань за участю голови квартального комітету «Ясний» Н. Кавецької з’ясовано, що ремонт дорожнього покриття вищезазначених вулиць передбачено діючою угодою в особі забудовника Європейського кварталу за №1177 від 28.05.2015р. після завершення будівельних робіт», - зазначено у відповіді.

Більше фото з району забудови Європейського кварталу та вулиці Покришкіна в фоторепортажі Вiнниця.info.

Вiнниця.info

Теги: дорога ремонт петиція 
Матеріали по темі