Суспільство

Вінничани пригостили у Ватикані Папу Франциска цукерками та попросили молитися за Україну. Фото і відео

30 листопада 2021, 14:41

До Вінниці повернулися четверо містян, які побували на аудієнції з Папою Римським Франциском у Ватикані. Наприкінці листопада вони поїхали до Італії разом ще з 34 учасниками, які зібралися з різних міст України. Вінничани пригостили католицького понтифіка цукерками, вручили вимпел Вінницького ротарійського клубу та просили молитися за нашу країну.

«До Італії та Ватикану ми поїхали у рамках культурно-просвітницького візиту ротарійців Україна-Білорусь. Україна є членом міжнародної клубної організації, у якій її учасники також займаються розв'язанням соціальних проблем. У Ватикані щосереди діє аудієнція з Папою Римським. На ній збираються абсолютно різні люди. Ми також отримали запрошення», - розповідає Вінниця.info один з представників від Вінниці Володимир Сироватко.

Українські представники на зустріч з понтифіком Франциском прийшли у вишиванках.

«Коли він підійшов до нас, то одразу зауважив, що ми з України. Зрозумів це по вишиванках. Ну, і звичайно, по прапорцях у наших руках. Один з вінничан простягнув у подарунок цукерки нашого місцевого виробника. А ми самі не очікували, що ним так зрадіє Папа Франциск. Він сказав: «О! Це мені? Так приємно!», - зауважив Володимир.

Франциск пообіцяв українській групі, що молитиметься за Україну та за те, аби скоріше мирно вирішився військовий конфлікт на Донбасі.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео Володимира Сироватко.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінничани Папа Римський Франциск аудієнція 
Матеріали по темі