Суспільство

Вінничани розповіли, чому одружилися в магічний день «трьох дев’яток». Фото

19 вересня 2019, 18:22

До вибору дати одруження молодята підходять з особливою увагою. Є пари, які керуються вибором «своєї» дати – перша зустріч або побачення. Є й ті, які шукають майже ідеальні дні, зіставляючи календар, щоб вийшла «магічна» дата, коли день, місяць і рік мають однакові цифри.

Сьогодні, 19.09.19 у вінницькому РАЦСі одружилося кілька десятків пар. Скористалися послугою «Шлюб за добу», яка з кожним роком набирає все більшої популярності серед молодят, 7 пар, з яких 2 інтернаціональні та одна, де нареченим за 80 років.

«Не скоро буде ще така дата, коли можна буде зареєструвати свій шлюб серед тижня. 19.09.19 – приваблює багатьох наречених, тому що такі цифри йдуть з нашими нареченими все життя. Сьогодні у нас одружується 7 пар. Могло бути і більше, але якби в нас була спроможність надати більше послуг, тому що в нас поки немає власного реєстратора, ми його запрошуємо з вінницького РАЦСу», – розповіла менеджерка по рекламі Оксана Роздорожнюк.

У 2017 році у Вінниці запрацював пілотний проект «Шлю за добу», тобто молодята можуть одружитися за 24 години з моменту подання заявки. Організовує церемонії КП «Подільський туристично-інформаційний центр». Коштує така послуга 2500 гривень в будній день і 3000 гривень у вихідний.

За час існування «Шлюбу за добу» вже одружилося 1700 пар.

«В нас дуже багато цікавих пар одружувалося. Буває люди приїжджають з інших міст спеціально до нас, щоб одружитися у Вінниці з якоїсь причини. От наприклад – історична Вежа. В нас була пара, яка подорожувала до Карпат, самі вони із Запоріжжя. Зателефонували нам, сказали, що будуть проїздом і хотіли б одружитися. Також у нас дуже багато можна допустити креативних рішень, є можливість вступити у шлюб на багатьох локаціях, які пари самі можуть запропонувати. Наприклад, в нас укладали шлюб в трамваї «Везунчику», – каже менеджерка по рекламі Оксана Роздорожнюк.

Оксана розповіла, що сьогодні хотіла одружитися пара, де наречені 1931 та 1941 років народження. Приїхали вони з Хмільницького району, однак зареєструвати шлюб їм так і не вдалося, оскільки у 1969 році, коли чоловік розлучився з колишньою дружиною, залишив їй рішення суду, яке згодом загубилося. Тому документи на теперішній шлюб не можуть прийняти.

Артем та Альона вирішили одружитися саме сьогодні, тому що з цифрою «9» в них пов’язане все життя: в даті народження – 9-тка, в мобільних номерах – 9-тки, розмір каблучки в нареченого – 19-й, що найбільш цікаво – пара разом рівно 9 місяців.

«9 – моя улюблена цифра. 89-й рік – рік мого народження, 90-й – моєї дружини. Я знак по зодіаку Лев, а це також дев’ятка. Все в моєму житті пов’язане з дев’яткою. День народження моєї дружини у 9-й місяць року і 9 місяців ми разом. А ще маю 19-й розмір каблучки. А закріпити свій шлюб вирішили в «Шлюбі за добу», оскільки в традиційному дуже багато зайвого. Ми для себе одружуємося, а не для людей. Я вважаю, що так легше і це наше свято, а відсвяткувати можемо і в інший день з друзями та рідними», – розповів Артем.

Аліна та її наречений планують відсвяткувати весілля пізніше, сьогодні вирішили узаконити відносини в день, коли є три дев’ятки, адже за словами нареченої, це ангельське число.

«Вирішили одружитися саме сьогодні, тому що рідке співпадіння. Три дев’ятки – це ангельське число. За китайськими повір’ями та гороскопом означає «на краще майбутнє». Це унікальна дата, в яку тільки все прибільшується. Надіюсь, що буде прибільшуватись наше кохання, все позитивне в нашому житті. Обрали «Шлюб за добу» тому що те весілля, яке ми хочемо мати, буде трішки пізніше, а так ми вирішили узаконити наші відносини в цю дату», – каже Аліна.

Для того, щоб парам скористатися послугою, їм необхідно звернутись та подати документи до Комунального підприємства «Подільський туристично-інформаційний центр», що знаходиться за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Миколи Оводюка, тел.(0432) 508585, (093) 6031719, (068) 4430604.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу-з Комунальним підприємством «Подільський туристично-інформаційний центр», подавши документи, які можна переглянути ТУТ.

Як ми раніше повідомляли, до пілотного проекту Мінюсту долучилися також Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам'янець-Подільський, Житомир і Харків. Сьогодні послуга вже доступна у Києві, Одесі, Львові, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Вінниця.info

Теги: одруження магічна дата шлюб за добу 
Матеріали по темі