Економіка

Вінничани сплатили 128 мільйонів військового збору, хоча податківці планували отримати більше

9 квітня 2020, 17:32

За січень-березень 2020 року платники податків Вінниччини перерахували до державного бюджету понад 128,8 млн грн військового збору. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка, зазначена сума менша від прогнозованої майже на 4 млн грн або на 3 відсотки через запровадження карантину, пов’язаного з COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Вінницькій області.

Водночас, порівняно ізаналогічним періодом минулого року, внесок вінничан на обороноздатність української армії зріс майже на більш ніж 9,9 млн. грн. або на 8,3 відсотків. Упродовж січня-березня 2019 року платники області перерахували понад 118,9 млн грн патріотичного збору.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року, а термін дії – до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

Вінниця.info

Теги: податки військовий збір 
Матеріали по темі