Спорт

Вінничани вибороли два «срібла» на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

29 березня 2021, 14:36

27-28 березня у Рівному проходив чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У ньому взяли участь 262 учасники з 23-х регіонів України. Вінничани привезли з чемпіонату дві срібні нагороди.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Вінничанка Віра Овчарук стала срібною призеркою на дистанції 5 км серед жінок з результатом 19:09. Загалом учасники бігли дистанції від 1 до 8 кілометрів. Крім цього, команди змагалися в естафеті 4х1 км, в складі яких були: юнак, дівчина, юніор, юніорка. В естафетному забігу команда Вінницької області виборола 2 місце. В результаті збірна нашої області посіла 5 загально-командне місце.

Трасу для змагань з легкоатлетичного кросу, за словами президента Рівненської федерації легкої атлетики Олега Машанєнкова, підготували ще два роки тому за всіма вимогами та перед початком пандемії провели тестові змагання у вигляді Чемпіонату міста Рівного з кросу.

Вінниця.info, фото Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області