22 груд. 2023 12:52
0

83

0

Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи №2 взяли участь у командному чемпіонаті України з веслувального слалому

Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи №2 взяли участь у командному чемпіонаті України з веслувального слалому, який нещодавно проходив в с. Мигія у Миколаївській області. Вінницької спортсмени привезли «срібло» та «бронзу».

Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

Змагання проводилось у різних класах. У естафеті на байдарках третє місце посіли вінничани Федоренко Олександр та Межибовська Ніна. У командних перегонах серед чоловіків (3хС-1Ч командні перегони) друге місце посіли Комар Валентин та Фердман Артур. Також друге місце посіли представники МДЮСШ №2 Ніходовська Олена та Межибовська Ніна на командних перегонах серед жінок (3хК-1Ж командні перегони).

Бронзу вибороли Рудий Максим, Федоренко Олександр та Артюнін Денис (серед 3хК-1Ч командні перегони). А також – Омельчук Яна, Криштафович Вікторія (серед 3хС-1Ж командні перегони).

Довідка.

Веслувальний слалом — різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, яка визначається порядком розташування воріт, які виставляються на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі.

Вінничани виграли срібні та бронзові медалі на чемпіонаті з веслувального слалому - фото 2