Культура

Вінничани виступили на сцені «Голосу країни»: чоловік розвернув крісло Потапа, дівчина покинула шоу. Відео

25 лютого 2019, 11:22

Двоє мешканців Вінниччини стали учасниками «сліпих» прослуховувань на «Голосі країни». Втім, потрапити до прямих ефірів вдалося тільки рому Миколі Запорожану з Могилів-Подільського. Чоловікові 53 роки.

«Ми з Сильвією живемо вже 38 років. Мaю три синa і дев’ять онуків. У мене слaбкий зір, я не бaчу. Aле дружинa повірилa у мій тaлaнт і зaвжди булa поруч. Говорилa, що колись стaну великою людною.

Дорога Сільвія, я цей виступ присвячую тобі»,- скaзaв Миколa Зaпорожaн.

Чоловік виконав пісню «I Do It For You», розвернувши крісло Потапа.

19-річна Вероніка Швець з Вінниці не зуміла потрапити у прямі ефіри конкурсу. Зіркові судді зізналися, що дівчина має талант і гарно співає, однак потрібно ще працювати. До того ж, місць в командах залишилося вкрай мало.

«Я студентка, навчаюся на економічному факультеті. В музику закохана дуже-дуже давно. Зрозуміла, що на стипендію не зможу більш професійно цим займатися, а батьків просити гроші я не хочу. Тому я захотіла робити власні шкіряні вироби, але їх ніхто не хотів шити. Навчилася свого через YouTube. Я вже дещо заробляю і цим можу оплачувати собі уроки вокалу. Я дуже багато працювала задля того, щоб опинитися на «Голосі країни», - зізналася дівчина.

Вiнниця.info

Теги: шоу Голос країни  
Матеріали по темі