Місто

Вінничани, які візьмуть участь у напівмарафоні, можуть виграти призи. В неділю рух транспорту на Вишеньці перекриють

13 жовтня 2021, 12:34

У Вінниці 17 жовтня відбудеться напівмарафон, який стане 63-м з усіх стартів ініціативи NewRun. Переможців нагородять цінними призами від партнерів та грошовими сертифікатами. На час проведення напівмарафону тимчасово буде перекрито рух транспорту на 4 вулицях.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Масовий забіг «Нова пошта напівмарафон Вінниця», матиме дистанції – 21 км, 10 км, 5 км, 1 км, а також командний забіг на 5 км і дитячі дистанції - 500 м і 100 м. Старти відбуватимуться на площі Костянтина Могилка. Напередодні, 16 жовтня, тут буде проводитись видача стартових пакетів учасникам. Участь у заході зможуть взяти лише ті, хто зареєструється.

Представники NewRun очікують на 1300-1400 учасників. На даний час зареєструвалось уже більше половини, і цей процес активно триває. Обов’язкова реєстрація пов’язана ще й з тим, що організатори дуже ретельно слідкуватимуть за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та карантинних правил під час забігів. Весь периметр буде закритий, учасники будуть проходити температурний скринінг, а на площі Костянтина Могилка будуть розташовані в необхідній кількості санітайзери для обробки рук. Також на старті забігів спортсмени будуть знаходитись у масках із дотриманням соціальної дистанції – одна людина на 4 м2 площі.

Переможців нагородять цінними призами від партнерів та грошовими сертифікатами. Загальний призовий фонд – 50 тисяч гривень. А всі учасники-діти на фініші отримають пам’ятну медаль та подарунки від партнерів та спонсорів заходу.

Відкриття вінницького напівмарафону 17 жовтня заплановано о 8:30 годині, а старт відбудеться о 9:00. З деталями та регламентом заходу можна ознайомитись на сайті.

На час проведення напівмарафону тимчасово, з 8:00 до 12:00 години буде перекрито рух транспорту на 4-х вулицях:

  • Хмельницькому шосе (від перехрестя з вул. Пирогова до просп. Юності),
  • просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика),
  • вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів),
  • просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької).

Після чого на час проведення забігу на 5 км, з 12:00 до 13:30 години залишаться тимчасово перекритими для транспорту вулиці:

  • просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика),
  • вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів),
  • просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької),
  • ділянці Хмельницького шосе - від перехрестя з вул. 600-річчя до просп. Юності.

Із 13:30 до 15:00 години залишиться тимчасово перекритим просп. Космонавтів (від перехрестя з вул. Василя Порика до Хмельницького шосе) – для проведення забігів на дистанцію 1 км та дитячих забігів на 500 м і 100 м.

Рух приватного автотранспорту та маршрутних таксі на час проведення забігів буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.

Рух трамваїв по Хмельницькому шосе буде здійснюватися у звичайному режимі відповідно до затверджених розкладів руху.

Рух муніципальних автобусів №4, 16, 21 буде організовано в об’їзд по вулицях Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: напівмарафон перекриття руху 
Матеріали по темі