Економіка

Вінничани, яким призначили субсидію, мають 50% знижки на медичні послуги у Діагностичному центрі

31 жовтня 2019, 10:07

Вінничани, яким призначили субсидію, можуть отримати медичні послуги у Діагностичному центрі за 50% вартості. Для цього на рецепції потрібно пред’явити тільки паспорт.

Про це нагадала містянам директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

«Зараз у нашому департаменті триває процес нарахування житлових субсидій. Працівникам необхідно уважно переглянути тисячі справ вінничан, які отримували субсидію минулого періоду та опрацювати своєчасно нові звернення. Це надзвичайно великий об‘єм роботи.

Деякі вінничани чекають призначення субсидії, адже в нашому місті - це не лише можливість сплачувати менше за комунальні послуги. Всі вінничани, кому призначена ця державна допомога, мають право отримувати послуги в Діагностичному центрі за пів ціни. Решту компенсує бюджет.

Наприклад, якщо УЗД внутрішніх органів коштує 202 гривні, то у центрі субсидіант заплатить 101 грн. До речі, в діагностичному центрі пропонують понад 300 послуг. Щоб скористатись знижкою вінничанам необхідно в діагностичний центр прийти лише з паспортом, ніяких додаткових довідок не потрібно. Важливо, що скористатись знижкою на медичні послуги може не лише той, на кого оформлена субсидія або допомога малозабезпеченим сім‘ям, а й всі, хто включений до розрахунку при призначенні відповідної допомоги», - повідомила чиновниця на сторінці у «Фейсбук».

Раніше ми писали, що медичний центр сімейних лікарів планують збудувати на вулиці Київській.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: субсидія лікування діагностичний центр 
Матеріали по темі