Суспільство

Вінничани з плакатами прийшли під стіни ОДА. Фото

19 вересня 2019, 11:41

19 вересня у Вінниці кілька десятків осіб прийшли під стіни Вінницької ОДА, щоб зустрітися з президентом Володимиром Зеленським. Люди очікують, що саме він представлятиме нового голову Вінницької облдержадміністрації.

Одні вінничани хочуть звернутися до глави держави, щоб він сприяв переходу церков Московського патріархату до Православної Церкви України. Інші ж хочуть передати президенту документи щодо діяльності Тростянецького спиртзаводу, через технологічні відходи якого, жителі райцентру і навколишніх сіл потерпають від нестерпного смороду вже кілька років.

«Ми не знаємо, чи буде президент, чи представник його. Ми хочемо, щоб нас побачили і почули. Вже не перший місяць боремося з проблемою і ми не можемо з цим нічого зробити. В нас залишається одна надія: або на президента, або їхати в Київ. Сьогодні в нас є звернення від громади з усім позовами, документами, відписками зі всіх органів влади, які ми зібрали», – розповів Вінниця.info житель Тростянця Ігор Пекар.

Нагадаємо, на території Тростянецького спиртзаводу проведено слідчі дії. В ході слідства здобуто докази, які свідчать про розкрадання майна підприємства під час його модернізації та переобладнання.


Вінниця.info

Теги: Тростянець спиртзавод екологія ОДА Президент 
Матеріали по темі