Економіка

Вінничани заборгували «Вінницяміськтеплоенерго» майже 100 мільйонів гривень

28 жовтня 2020, 11:51

Як повідомляють в пресслужбі КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», не всі споживачі сплатили за спожите тепло та гарячу воду в попередньому місяці, втім, левова частка боргу – це несплата за минулі періоди. Загалом борги перед комунальним підприємством становлять майже 100 мільйонів гривень. Серед боржників є «рекордсмен», який заборгував «Вінницяміськтеплоенерго» 296 тисяч гривень.

Як йдеться в повідомленні, на рахунках багатьох споживачів є накопичені суми від 1 до 5 тисяч гривень, але є чимало особових рахунків, де набагато більші борги:

  • від 5 до 10 тисяч гривень боргують 1511 споживачів;
  • від 10 до 20 тисяч гривень – такий борг на 1312 особових рахунках;
  • від 20 тисяч гривень і більше – заборгованість є на особових рахунках 1228 споживачів.

В підприємстві закликають всіх споживачів бути відповідальними та вчасно розрахуватися за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Відповідальність за несплату рахунків – санкції: штрафи, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон, арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників.

Нагадаємо, майже у всі багатоповерхівки Вінниці включили тепло, але почало «рвати труби»: в 13 будинках тривають ремонти.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницяміськтеплоенерго гаряча вода опалення борги 
Матеріали по темі