Суспільство

Вінничани завершує костюм персонажа з космічного вестерну «Зоряні війни». Фото

29 листопада 2021, 15:26

Вінничанин Дмитро Павлов за два тижні планує завершити костюм Мандалорця, персонажа космічного вестерну «Зоряні війни», який пізніше став героєм серіалу. Дмитро – майстер з виготовлення та відтворення образів фантастичних фільмів. За останні кілька років створив прототипи Бамблбі, Срібного Самурая та Хижака. Цього разу костюм запропонувала зробити у співавторстві столична фірма «Fenindom Cosplay».

«На початку вересня я повернувся з фестивалю Comic Con Ukraine 2021 у Києві, де зайняв призове місце за представлення свого Хижака. Завдяки цьому фесту познайомився з представниками цього ательє, яке також відтворює костюми супергероїв. Вони запропонували співпрацю по образу Мандалорця. У Києві займаються пошиттям.», - розповідає Вінниця.info Дмитро Павлов.

Вінничанин робить деталі за технологією літієвого пластику.

«Кожна деталь – це «матриця» з яких знімаю силіконові форми. У них заливаю пластик. Коли застигне, то фарбую. А як робиться «матриця». Це вже творчий процес. Спочатку детально вивчаю костюм персонажа по фото та відео. Від руки малюю ескіз та вирізаю його. За паперовими лекалами роблю форму і переношу на спеціальний матеріал, який називають «Єва». Це м’який матеріал, який при нагріванні може прийняти будь-яку завдану форму», - пояснює.

Над образом Мандалорця вінничанин працює близько місяця.

Дмитро також зауважує, найближчим часом планує розпочати роботу над своїм новим проєктом. Який для цього разу використає образ, наразі тримає у секреті.

Більше фото у слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, заглавне фото ілюстративне.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця костюм персонаж Зоряні війни 
Матеріали по темі