89

0

Вінничани здобули 8 нагород на чемпіонаті України зі бойових мистецтв

Збірна Вінниччини складалася із 16 спортсменів, що представляли клуби «Оріон», «Січ», «Тора каї».

Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA) відбувся у Києвському Палаці спорту. У змаганнях взяли участь 502 спортсмени із 25 регіонів, в тому числі Донеччини і Криму. В результаті змагань вінничани здобули 8 нагород

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

Збірна Вінниччини складалася із 16 спортсменів, що представляли клуби «Оріон», «Січ», «Тора каї». В підсумку змагань чотири наших бійці вийшли до фіналу. Стільки ж представників Вінниччини стали й бронзовими призерами. Медалісти представляли не лише Вінницю, але й Шаргород, Липовець і Турбів.

Бронзовими призерами стали: наймолодший учасник і дебютант чемпіонатів України Олексій Шмигун (вікова група 10-11 років, вагова категорія до 29, 5 кг), Роман Штельмах (12-13 років, 35 кг), Олександр Хуторянський (дорослі, 77 кг) і Олександр Коваль (дорослі, + 93 кг).

Срібними призерами чемпіонату України стали наші земляки Ігор Логіш (12-13 років, 47 кг), Артем Жуков (12-13 років, 52 кг), Костянтин Горобець (16-17 років, 65 кг, провів 5 поєдинків), Олег Мазур (дорослі, 70 кг, провів 5 поєдинків).

«Половина наших учасників посіли призові місця, це хороший результат, адже усі наші призери програли саме чемпіонам. Ми лише цього року почали робити акцент на юних спортсменах, раніше більше опікувалися дорослими. Нині залучили на всеукраїнський рівень переможців та призерів Відкритого чемпіонату області, який проходив у квітні. Усі основні витрати пов’язані з участю спортсменів на Чемпіонаті України взяла на себе наша федерація. Розробили й стратегію розвитку змішаних бойових мистецтв у нашій області. Тепер готуватимемося до Кубка України», – наголосив Вадим Кудіяров.