Суспільство

Вінничани зібрались на акцію в середмісті: «Дякуємо Президенту!»

22 квітня 2019, 19:21

22 квітня у Вінниці на площі Героїв Небесної Сотні зібрались десятки вінничан аби подякувати Президенту за 5 років роботи.

«Це люди, які будуть в опозиції.

Ми будемо слідкувати, щоб Україна просувалась на міжнародному рівні, будемо слідкувати за діяльністю нового Президента, будемо слідкувати, як проводитиметься інформаційна політика. Дуже прошу кожного з вас бути уважними, перевіряти інформацію, адже попереду парламентські вибори і буде багато різних повідомлень. Ми повинні говорити з дітьми, що таке держава, що таке Конституція, як відстояти своє право», - каже Олена Танасійчук.

«Ми пишаємось Україною, пишаємось своїм народом, ми будемо щодня працювати, щоб країна ставала кращою

Дай Боже нашому «пороху» бути сильним, справитись.

Я вдячна нашому Президенту за впевненість в завтрашньому дні», - говорить вінничанка Леся.

«Головне, що довели ці вибори, кожна четверта людина в цій країні хоче такої країни як я. Ми завжди говорили що країні потрібна сильна опозиція. Вітаю. В нас є сильна опозиція», - говорить студентка.

«Найкращий Президент незалежної України цього разу програв вибори, але він увійде в історію України. Дякую, Петро Олексійович», - сказав Євген Тичук.

«Дякую Петру Олексійовичу, що підняв національну свідомість», - каже вінничанка.

«В мене багато друзів за кордоном, вони відмітили розвиток демократії. Ми гуртуємось і зробимо Україну ще кращою», - говорить Микола Ільчук.

«Це Президент, яким я пишаюсь. Він багато зробив. Це і квоти на україномовний контент. Це і можливість їздити в Європу. Я пишаюсь, що я в цих 25%. Ми тут для того, щоб сказати «дякую» Президенту Порошенку», - говорить Юрій Степанець.

«Я вдова загиблого воїна АТО. Хочу сказати, що ми українці, повинні боротись за своє майбутнє. Дякую Президенту за країну, ща те що тут немає війни, що українець це звучить гордо! Наша боротьба не закінчилась», - говорить Галина Трофимчук.

Вінниця.info

Теги: Президент Порошенко площа 
Матеріали по темі