Культура

Вінничанин малює пейзажі та натюрморти пензликом в зубах. Відео

2 березня 2021, 11:55

Вінничанин Артем Малаховський малює пейзажі та натюрморти, тримаючи пензлик в зубах. Створювати йому картини допомагає арт-терапевт, адже чоловік має важку форму ДЦП. Нещодавно у чоловіка відкрилася виставка, де було представлено три десятка робіт.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Я люблю малювати. Це моє життя», – каже Артем Малаховський.


Артему Малаховському 35 років. З них – 15 років він малює. На полотнах переважно природа, тварини та багато квітів.

«Його улюблений колір зелений. Коли ми збиралися на цю виставку, навіть не знали, що Артем має стільки картин», – каже Вікторія Малаховська, мама Артема.

Творити чоловікові допомагає арт-терапевт реабілітаційного центру «Обрій». Тетяна Рихліцька розповідає, що працювати з таким художником – одне задоволення. Саме вона і навчила Артема писати картини, тримаючи пензлик у зубах.

«Праця починається дуже цікаво. Я, наприклад, кажу: «Артем, ти давай сюжет, що ми малюємо, в яких кольорах». Починається все з того, що Артем собі все уявляє, як має бути. А потім йому ще треба мені пояснити. Далі ми уже вдвох створюємо. Виходить творчий процес», – розповідає Тетяна Рихліцька, вчителька Артема.

«На крилах мрій та натхнення» – так назвали збірку картин Артема Малаховського. Три десятка полотен, написаних аквареллю. Ще стільки ж залишились у художника вдома.

Заняття Артема улюбленою справою не зупиняє навіть важка форма ДЦП. Чоловік має в планах стати народним художником України.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: художник 
Матеріали по темі