Суспільство

Вінничанин на підвіконні вирощує суниці та збере останній врожай під Новий рік. Фото і відео

7 вересня 2021, 17:02

Якби вінничанину Сергію Бондаренко ще хтось на початку 2021 року сказав, що він буде збирати на власному підвіконні суницю, чоловік би щиро посміявся з цього. Проте, як він сам розповідає, у лютому випадково зайшов до насіннєвого магазину. Очі раптом зупинились на двох пакетиках з насінням білої та червоної суниць. Чоловік й подумав, ну, а чому б не спробувати? Придбав їх, два лотки по 40 посадкових лунок та землі під декоративні рослини.

«Моя дружина спочатку посміялась, потім сварила, що заставив два підвіконня. Але непорозуміння тривали тільки до першого врожаю. Коли вона та наші двоє маленьких дітей досхочу не наїлися екологічно-чистих суниць. Прямо дома, не виходячи до лісу, чи купивши на ринку», - розповідає Вінниця.info Сергій.

Наразі вінничанин майструє полиці, на яких планує розмістити свою кімнатну «плантацію». Каже, кожні два тижні збирають по половині літрової банки суниць.

«Суниці у нас й досі цвітуть та плодять. І врожай будемо збирати до Нового року. Так, як ми живемо у приватному секторі, а я маю власну пасіку, із запиленням проблем не виникало», - зауважує Бондаренко.

На наступний рік Сергій планує розширити «плантацію» на підвіконні. Та й міркує над створенням стартапу з вирощення суниць у домашніх умовах.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця суниці підвіконня 
Матеріали по темі