22 груд. 2023 12:50
0

197

0

Вінничанин Олександр Яровий переміг у боксерському турнірі в Сербії та представлятиме Україну на Чемпіонаті Світу

Вінничанин представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з боксу

У п’ятницю, 16 вересня, в Сербії відбулися поєдинки третього дня змагань міжнародного боксерського турніру серед молоді «Золота рукавичка Воєводини», в якому бере участь збірна України. У ваговій категорії до 63,5 кг вінничанин Олександр Яровий переміг Пріта Маліка (Індія).

Про це повідомляє Федерація боксу України.

Як повідомив Вінниця.info Олександр, цей турнір вирішив, хто поїде на Чемпіонат світу.

Нагадаємо, Олександр Яровий – діючий Чемпіон Європи з боксу 2022 року серед молоді у ваговій категорії до 63,5 кг. Золоту нагороду представник Вінниччини здобув на Континентальній першості у столиці Болгарії, Софії, у квітні поточного року.

Спортсмен готується підтвердити свій високий клас на Світовій першості, яка пройде в листопаді 2022 року у Іспанії.