Суспільство
0

78

0

​Вінничанин Олександр Железняк здобув срібло на XV Міжнародному турнірі з боксу серед чоловіків

Олександр Железняк – учень головного тренера збірної України Леоніда Лоївського.

З 1 по 7 квітня турнір проходив в Херсоні. У турнірі взяли участь боксери з десяти країн світу: Казахстан, Азербайджан, Марокко, Болгарія, Вірменія, Молдова, Намібія, Хорватія, Польща та Україна.

Про це повідомляється на сайті обласної державної адміністрації.

XV Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків (класу «А») був присвячений Миколі Мангеру. Змагалися спортсмени у восьми вагових категоріях. Вінничанин змагався у ваговій категорії – 63 кг.

У фіналі українець поступився чемпіону з Африки – Джуніасу Джонасу з Намібії. Перед цим у півфіналі здолав українця Дмитра Черняка.

До слова, Україну на міжнародному турнірі представляли 32 боксери. Національна збірна здобула перше місце у підсумковому заліку, отримавши 14 медалей: 5 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.