Суспільство

Вінничанин переміг на всеукраїнському змаганні серед бійців з інвалідністю «Ігри Героїв». Фото

20 травня 2019, 12:01

20 травня до села Вівсяники Козятинського району на Вінниччині з Харкова повернувся 40-річний Віктор Бернов. Він взяв участь у Національному турнірі кросфіту серед бійців з інвалідністю «Ігри Героїв». Віктор на них зайняв перше місце у змаганні атлетів на візках.

«Наш Зьома, такий має позивний Віктор, міцний хлопець. Свою фізичну форму підтримує на своєму сільському господарстві. Воно у нього велике. І те, що він тепер інвалід, це не стало на заваді. Він вправно їздить на тракторі обробляє землю. Якось особливо до турніру не готувався. Та зайняв перше місце», - розповів Вінниця.info друг переможця Володимир Стельмах, він супроводжував Бернова на змаганнях.

До інвалідності Віктор Бернов старшим механіком-водієм, головним сержантом взводу. Служив у 131-му окремому розвідувальному батальйоні — підрозділ військової розвідки України, який за організаційно-штатною структурою входить до складу Сухопутних військ України. Поранення отримав наприкінці 2017 року під час ротації на Донеччині.

«Зьома підірвався на гранаті. Своїм тілом прикрив її, тим самим врятував побратимів, які знаходилися поруч. Врятував хлопців ціною власних ніг», - зауважує Володимир.

У змаганнях «Ігри Героїв» Бернов бере участь другий рік поспіль.

«Минулого року він зайняв друге місце. Цього вже перше. Сказав, що наступний також поїде», - додав Стельмах.

Ці змагання проходили 18 травня у Харкові на центральній площі міста. Участь у них взяли 14 учасників з різних міст України.

«Віктор, як і решта учасників, своїм прикладом показують, що все у житті можна здолати. Не зважаючи на те, у якій ситуації б не опинилась людина. Головне, не складати руки. Звичайно, Зьома зрадів перемозі. Її присвятив двом своїм синам», - зауважив побратим.

Наразі Віктор Бернов відпочиває після змагань та довгої дороги додому.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина боєць інвалідність перемога змагання 
Матеріали по темі