Суспільство

Вінничанин перевтілюється у Срібного Самурая з "Росомахи", Бамблбі з «Трансформерів» та готує авторський костюм "Хижака". Фото і відео

14 січня 2021, 15:07

Робот-Самурай, трансформер Бамблбі та Хижак. Кожного з цих кіноперсонажів може зіграти живцем Дмитро Павлов з Вінниці. У кухаря-кондитера за фахом та будівельника по професії, оригінальне хобі. Він створює авторські костюми відомих супергероїв. Одягається в них веселить городян у локдаун. Як реагують на це люди, спостерігала Вінниця.info.

Робот-Самурай з фільму «Росомаха» впевнено крокує центром Вінниці. На собі ловить здивовані погляди перехожих. «Гарна класна тема. Навіть для дорослих. А дорослі всі люблять грати. Правда?», - зауважує Олена Пономарьова.

А деяких навіть лякає. От Олена Михайлівна щойно вийшла від лікаря – а тут велетенський робот.

«Робот! Який? Звідки я знаю? Я його боюся! Ой! Привіт!», - коли Самурай простягає руку, пенсіонерка зітхає.

А от інспектори парковки по своєму оцінили образ Дмитра, і попередили Самурая .

«Трансформуєшся в машину, і якщо порушиш правила паркування, то я тобі оштрафую!», - жартує один з них.

Невівдповідніть в Самураї помічає семерічнний Назар. Хлопчик дивився фільм і точно знає, цей Срібний Самурай, яким по сюжету керує ворог Росомахи, негативний персонаж. А ось вінницький прототип навпаки.

«Він добрий й хороший», - авторитетно підкреслює.

Добрий і хороший Самурай - насправді 39-річний вінничанин Дмитро Павлов. В образі робота вийшов просто повеселити городян.

«Зараз час локдауна. І плюс збігається зараз зі святами. Так ось, вирішили трохи розважити людей», - пояснює.

Кожна деталь костюма, шолому та обладунків Самурая, важать які загалом 20 кілограмів, — його авторська робота. Досягти росту у два з половиною метри - допомагають ось ці будівельні ходуни. А перевтілитися з людини в супергероя, син Даня.

«Ким я являюся, коли батько стає роботом? Я фотографом працюю для нашої соціальної мережі. Допомагаю одягти костюм. Для цього десь з десять хвилин необхідно», - каже. Якщо одягають за хвилини, то на створення костюма йде два місяці.


Ось в цій майстерні Дмитро працює днями і ночами. Після того, коли подивився фільм про трансформери, кухар-кондитер і за сумісництвом будівельник, вирішив зробити власний прототип.

«Мене ніхто не вчив. Всю інформацію знаходив інтернетом. Було багато помилок. І перший костюм, який створив, викинув. Він мені просто не сподобався», - зауважує.

Для того, щоб ідеально створювати костюми знадобилося півтора року. Крім Самурая є Бамблбі з «Трансформерів». Прототип Хижака з однойменного фільму в роботі. Виготовляє без жодних креслень. Лише дивиться на банер із зображенням оригіналу в повний зріст.

«Я не сиджу за комп'ютером, не прораховую. Я подивився. Максимально, я можу взяти рулетку поміряти так, голова ось так, і ось так. Скільки-то. Там, 20 сантиметрів, тут 50-т. Сів, і понеслася», - посміхається.

Торс Хижака відтворює по гіпсовим відбиткам власного тіла.

«На даному етапі робляться матриці. Для того, щоб надалі зняти форми та вже з цих форм зробити конкретно костюм. Матриці робилися дуже смішно. Ось це все - це я. Тільки трохи підкачаний. Яким чином робилося? Я повністю зі свого тіла знімав, брав гіпсові бинти. І повністью зі свого тіла: торс, руки, ноги. Ось ноги, ось торс. І потім вже почав робити рельєфи. Такі, як мені потрібні. Він повинен бути такий масивний. Міцний», - каже.

Гіпсову матрицю обробляє чистовою шпаклівкою, покриває рідким пластиком. Знімає його й утворюється форма, в яку заливає латексні та силіконові компоненти. Після того, як застигнуть, отримані форми та є складовими частинами костюма. Голова і зуби з пластиліну, гіпсу, пластику і силікону. Волосся на основі меблевої фурнітури та будівельного чорного силікону та медичного бинта. А ось ікла у вінницького Хижака будуть навіть рухатися.

«І коли я буду робити ось так, буде відкриватися основний рот. І з основним ротом будуть так по сторони розходитися основні щелепи», - демонструє рухи.

Повний образ буде готовий ближче до весни. Тоді Дмитро його і презентує вінничанам. А поки підрахував, обійдеться він йому в більш ніж дві тисячі доларів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниця локдаун роботи костюми  
Матеріали по темі