Спорт

Вінничанин посів третє місце на Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії

30 листопада 2020, 13:51

27 листопада було підбито XIV підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який щороку проводить Національний олімпійський комітет України. Вінничанин Сергій Гомон в категорії «фотографи-професіонали» посів третє місце з фотографією на стрітбольну тематику.

Про це повідомляють на порталі асоціації спортивних журналістів області «Вінницька Арена».

Як йдеться в повідомленні, журі, до складу якого увійшли фотожурналісти, олімпійці та спортивні фахівці, в режимі відеоконференції обирали кращі світлини у трьох категоріях учасників: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років.

Участь у конкурсі взяли близько 120 учасників із 16 областей України. Понад 500 їх світлин відображали різноманітні події зі спортивного життя. Судді конкурсу обирали кращі, де автори зуміли закарбувати та сповна передати яскраві відчуття та неповторні емоції спортсменів, що переповнювали їх в процесі занять спортом, боротьби за нагороди, у миті тріумфу або розпачу.

У категорії «Фотографи-професіонали» третє місце посів 28-річний вінничанин Сергій Гомон. Він представив на конкурс фотографію на стрітбольну тематику. Вінничанина випередили Сергій Куранов (Луганська область) і Володимир Якимчук (Львівська область).

Як зазначають в повідомленні, Сергій Гомон вже втретє став лауреатом Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. На них він незмінно представляє роботи щодо стрітболу.

«Я – фотограф і графічний дизайнер, а також баскетболіст-аматор. Закінчив ВНТУ за спеціальністю «системний інженер». Але любов до творчості привела мене туди, де я зараз. І я готовий ділитися і спілкуватися з громадськістю своїм баченням світу через свої роботи», – розповідає Сергій Гомон.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з сайту «Вінницька Арена»

Теги: спортивна фотографія третє місце стрітбол 
Матеріали по темі