Місто

Вінничанин пропонує демонтувати коло на малій окружній і встановити світлофори, пішохідні переходи та велосмуги

12 серпня 2020, 16:13

Вінничанин Віктор Куций зареєстрував петицію, у якій просить демонтувати коло на перехресті Гніванського шосе та вул. Юзвинської (мала окружна). За словами автора петиції, на даному перехресті часто стаються ДТП, а великогабаритний транспорт не може нормально зробити поворот. Чоловік пропонує облаштувати перехрестя світлофорами, пішохідними переходами і велосипедними доріжками.

«На Гніванському шосе, за Аграрним університетом є перехрестя з обладнаним круговим рухом. Даний круг значно зменшує можливості для повороту великогабаритних транспортних засобів, звужує проїзну частину дороги та зменшує пропускну здатність перехрестя.

Часто слугує причиною ДТП. Не раз водії пошкоджували і продовжують пошкоджувати даний круг через складнощі з його об'їздом. Також на даному перехресті зовсім немає можливості безпечно перейти дорогу пішоходам та проїхати велосипедистам.

Пропоную демонтувати даний круг, організувати на цьому місці регульоване світлофорами перехрестя, а також організувати в межах даного перехрестя пішохідні переходи та велосипедні доріжки», – йдеться в петиції Віктора Куцого.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Вінниця.info, останнє фото "Власно"

Теги: мала окружна Гніванське шосе пішохідний перехід світлофор 
Матеріали по темі