Суспільство

Вінничанин пропонує очистити Вишенське озеро та обладнати пляж

30 вересня 2019, 09:55

Вінничанин звернувся до міської ради із проханням покращити умови Вишенського озера. Назар Стовпняк пропонує очистити озеро, щоб не було неприємного запаху, а також обладнати пляж – зрізати старі лежаки та замінити бетонні плити.

«Хочу звернутись за покращенням умов одного з найвідвідуваніших та найулюбленіших місць Вінниці. У своїй ідеї хочу запропонувати:

1 - Очистку Вишенського озера: не зовсім подобається людям, гуляючи теплими літніми ночами, дихати неприємним запахом з озера, яке могло б стати найкращим місцем для зустрічей з друзями та купання у спеку.

2 - Обладнання пляжу: пропоную зрізати застарілі пляжні лежаки та замінити плити, які вже здавалось би ось-ось зламаються. Також гарним апгрейдом було б завезення на пляж різних рослин, квітників та найважливіше - зробити асфальтовані доріжки, щоб було менше бруду.

Таким чином, зробивши покращення на Вишенському озері, сім'ї та друзі зможуть проводити більше часу разом, Вінниця зможе проводити різні фестивалі, виставки, святкувати свята саме там», – йдеться в петиції.

Наразі петиція зібрала 3 підписи, щоб її розглянули у міській раді, потрібно 350.

Нагадаємо, вінничанка звернулася до міської ради із проханням поліпшити стан маршруток на с. Агрономічне. Оскільки зараз зі сторони Вінниці в напрямку Агрономічного та навпаки не дуже комфортні маршрути – багатьом потрібно добиратися із пересадками.

Вінниця.info

Теги: петиція Вишенське озеро очищення пляж 
Матеріали по темі