Місто

Вінничанин пропонує пустити муніципальні автобуси вулицею Янгеля. Петиція

25 травня 2020, 11:22

25 травня до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій просять додати маршрут муніципального автобусу на вулицю Академіка Янгеля. Максим Кучерявий переконаний, що в районі вул. Янгеля розташовано багато житлових будинків, Кооперативний інститут, спорткомплекс «СКА», Центральний стадіон, Прозорий офіс, школи та дитячі садки. Тому попит на громадський транспорт є досить високим

«Вул. Академіка Янгеля (колишня вул. Фрунзе) є важливою транспортною артерією Замостянського району. Проте на даний момент на відрізку від вул. Київської до вул. Замостянської нею рухаються лише приватні перевізники у тісних малогабаритних автобусах і тролейбус №15. Натомість наявні маршрути муніципального автобуса їдуть по вул. Київській, таким чином дублюючи маршрути тролейбусів. Прошу додати маршрут муніципального автобусу, або змінити один з існуючих (№20 чи №30), щоб він проходив по вул. Янгеля.

…Враховуючи вимоги соціального дистанціювання у громадському транспорті, під час карантину потреба у муніципальних автобусах стає ще більшою, адже у маршрутках дотримуватись правил перевезень значно складніше», - зазначають у петиції.

Щоб петицію розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно 350 підписів.

Нагадаємо, що у Вінниці громадський транспорт відкрили для всіх пасажирів – без перепусток.

Вінниця.info

Теги: транспорт оплата проїзду Вінниця ВТК 
Матеріали по темі