Суспільство

Вінничанин пропонує створити правила для виступів вуличних музикантів

19 лютого 2020, 13:39

19 лютого до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій пропонують створити правила для виступу вуличних музикантів. Також – регулювати використання звукопідсилювальної техніки біля магазинів та інших закладів.

«Велике прохання запровадити правила для виступів вуличних музикантів, проведення промоакцій та подій, що використовують звукопідсилювальну техніку. Наразі це ніяк не регулюється. Дуже часто жителі Вінниці, знаходячись у себе вдома, змушені слухати гуркіт музики від вуличних музикантів, всіляких промоакцій магазинів, акцій так званих шахрайських «благодійних організацій». Цей шум негативно впливає на психофізичне здоров'я людини та імідж міста загалом. Поліція розводить лише руками, коли їх викликаєш з цього приводу.

Пропоную розробити та затвердити правила, які б регулювали виступи вуличних музикантів, проведення промоакцій та подій, що використовують звукопідсилювальну техніку (особливо поблизу житлових будинків).

Як приклад, можна за основу взяти досвід Львова у цьому питанні», - написав Андрій Поляков.

Наразі петицію підтримали четверо осіб. Щоб її розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно 350 підписів.

Раніше у Вінниці вуличні музиканти переграли відому пісню Адель.


Вінниця.info

Теги: петиція ВМР  
Матеріали по темі