Місто

Вінничанин пропонує встановити на Європейській площі автоматичний зовнішній дефібрилятор

18 березня 2019, 11:31

18 березня на сайті місцевих петицій, вінничанин запропонував встановити на Європейській площі автоматичний зовнішній дефібрилятор. Каже, що це збільшить можливість врятувати життя людини самотужки, до приїзду швидкої. Дефібрилятор спроектований так, що може виявляти проблеми під час використання та давати підказки.

«Без втручання в ситуацію випадкових свідків, не кожен потерпілий зможе дочекатися прибуття фахівців медичної допомоги. Кожна секунда цінна для людини, що потребує порятунку. Імовірність вижити збільшується, якщо поруч будуть люди, які готові допомогти, а також мають у доступі необхідні засоби для порятуку життя. АЗД — саме один із таких засобів.

АЗД прості у використанні. Голосові, світлові та екранні інструкції скерують вас. АЗД спроектований так, що може виявляти проблеми під час використання та давати підказки для їх виправлення

Основні кроки, які ви будете робити для використання АЗД: увімкнути АЗД, наклеїти дефібриляційні накладки на голу грудну клітку згідно з малюнками на них, дозволити АЗД проаналізувати серцевий ритм, надати розряд, якщо на це скеровує АЗД», – йдеться у петиції.

На даний час петиція зібрала 1 підпис із 350 можливих.

5c8f65ace742c.jpg

Вінниця.info

Теги: петиція дефібрилятор 
Матеріали по темі